Boca je super.Natocila vrucu vodu iz kuhala navecer u 19 h i otvorila ju u 9 i 30 ujutro voda je bila na 50 stupnjeva😍😍😍, a i u malu foody sam isto natocila vrucu vodu i ona je jos bila topla ne toliko kao u traveleru😶, ali to je duze nego 6 sati sto je super.Uglavnom super sam zadovolja i cekam jos jednu vasu pošiljku od zimske kolekcije 😘😘😘😘